Wymiana towaru

Jeśli rozmiar lub kolor produktu okazał się nietrafiony możesz skorzystać z darmowej wymiany przysługującej do każdego zamówienia. Pamiętaj, że przedmiot nie może posiadać jakichkolwiek śladów użytkowania. Poniżej dowiesz się, jak krok po kroku wymienić produkt w naszym sklepie.

Przygotuj paczkę do wysyłki

wymiana towaru

Jeśli to możliwe zapakuj produkt w oryginalne opakowanie, jeśli nie - postaraj się starannie przygotować go do wysyłki, tak aby nie został uszkodzony lub ubrudzony. Pakując produkt, pamiętaj o:

  • dołączeniu formularza zwrotu - znajdziesz go tutaj. Możesz również przygotować własny dokument - wystarczy, że wpiszesz numer zamówienia, imię i nazwisko, swój adres i numer konta
  • dodaniu informacji, że chcesz wymienić produkt na inny - napisz jego numer indeks i rozmiar

Nadaj paczkę

Wpisując adres dostawy, pamiętaj o podaniu numeru telefonu do naszego sklepu +48 530 332 330. W naszym budynku mieści się wiele firm, przez co niektórzy kurierzy mogą mieć problem z trafieniem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że paczka do Ciebie nie wróci. Paczkę zaadresuj tak:

Pretty Clever

ul. Chocimska 15

85-078 Bydgoszcz

Odeślij do nas produkt

wymiana towaru

Masz na to 14 dni od odbioru przesyłki z naszego sklepu. Pamiętaj również, że paczki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane. Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący. 

Złóż nowe zamówienie

wymiana towaru

Możesz to zrobić od razu po dokonaniu zwrotu. Po otrzymaniu od Ciebie paczki z produktem na wymianę, wyślemy do Ciebie nowy. Tym razem to my pokryjemy koszty przesyłki ;-) Jeśli nowe zamówienie przewyższa koszt poprzedniego, musisz najpierw dokonać płatności. Jeśli wybierzesz tańszy produkt, odpowiednią część środków zwrócimy Ci przelewem w ciągu 14 dni od dostarczenia produktu do naszego sklepu.

Poczekaj na przesyłkę

wymiana towaru

Kiedy do Ciebie dotrze, przymierz nowy produkt i ciesz się cudowną stylizacją ;-) Będzie nam miło, jeśli oznaczysz nas na zdjęciu z Twoją stylizacją na Instagramie oraz Facebooku. Zainspiruj inne Pretty Clever Girls!