Dzienna sukienka odcinana w pasie Masha w stylu boho - bordowa

Nowy produkt

99,99 zł

Zobacz tabelę rozmiarów

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

  • Szybka wysyłka w 24h!
  • Uszyte w Polsce
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot towaru

Opis

Długośćmini
Fasonboho, rozkloszowane, z długim rękawem, z falbanką
Okazjana co dzień

Tabela rozmiarów

Lekka zwiewna sukienka o kroju oversize z falbanką w dolnej części.
Dekolt w kształcie litery V – subtelnie podkreśla biust.
Dół sukienki asymetryczny – wykończony falbaną – która nadaje sukience romantycznego charakteru.
Sukienka posiada pasek do przewiązania w talii, który daje możliwość noszenia sukienki na różne sposoby.
Sukienka idealnie tuszuje niedoskonałości sylwetki.
Idealna propozycja zarówno na co dzień do płaskich botków jak i na wieczorne wyjście z przyjaciółmi czy kolację w towarzystwie obcasów czy kozaków.

Skład: 97 % poliester, 3 % elastan

- sukienka bez podszewki
- krój oversize
- asymetryczna
- pasek dla podkreślenia talii

Sukienka wyprodukowana w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość oferowanego produktu

Tabela przedstawia wymiary mierzone na płasko
Tkanina nieelastyczna

ROZMIAR34363840
SZEROKOŚĆ BIUST43,545,547,549
SZEROKOŚĆ TALIA45474951
SZEROKOŚĆ BIODRA50525456
DŁ. CAŁKOWITA95969798
DŁ. RĘKAWA61626364
Jak się mierzyć?

Opinie klientów

Napisz opinię

Dzienna sukienka odcinana w pasie Masha w stylu boho - bordowa

Dzienna sukienka odcinana w pasie Masha w stylu boho - bordowa

Produkty powiązane

Zalety kupowania w sklepie Pretty Clever

Szybka wysyłka w 24h!

Szybka wysyłka w 24h!

Bezpieczna dostawa na terenie Polski

Szybkie i bezpieczne płatności online

Bezpieczne płatności online

Przelewy24, PayPal, przelew bankowy

Wysoka jakość produktów z Polski

Uszyte w Polsce

Produkty wysokiej jakości - Made in Poland