Połyskująca sukienka wieczorowa Erica - czarna

Nowy produkt

139,99 zł

Zobacz tabelę rozmiarów

Wysyłka w 24h

Dodaj do listy życzeń

  • Szybka wysyłka w 24h!
  • Uszyte w Polsce
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot towaru

Opis

Długośćmini
Fasonmała czarna, eleganckie
Wzórjednokolorowe
Okazjana wesela i przyjęcia

Tabela rozmiarów

Sukienka o klasycznym ołówkowym kroju.
Dekolt w kształcie łezki, nadający sukience nieco seksownego akcentu.
Świetnie dopasowuje się do sylwetki.
Idealna propozycja na wieczorowe wyjścia.
Sprawdzi się zarówno na Andrzejki, Sylwestra czy wieczór Panieński

- sukienka bez podszewki
- elastyczna tkanina
- rękaw 3/4
- dwie wersje czerni – klasyczna oraz połyskująca

Skład: 85 % poliester, 15 % elastan

Sukienka wyprodukowana w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość oferowanego produktu
Tabela przedstawia wymiary odzieży mierzone na płasko
Tkanina elastyczna naddaje się +/- 2 cm

ROZMIAR3436384042
SZEROKOŚĆ W BIUŚCIE4042444648
SZEROKOŚĆ W TALII31,533,535,537,539,5
SZEROKOŚĆ W BIODRACH4345474951
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA8889909192
DŁUGOŚĆ RĘKAWA4141424243
Jak się mierzyć?

Opinie klientów

Napisz opinię

Połyskująca sukienka wieczorowa Erica - czarna

Połyskująca sukienka wieczorowa Erica - czarna

Produkty powiązane

Zalety kupowania w sklepie Pretty Clever

Szybka wysyłka w 24h!

Szybka wysyłka w 24h!

Bezpieczna dostawa na terenie Polski

Szybkie i bezpieczne płatności online

Bezpieczne płatności online

Przelewy24, PayPal, przelew bankowy

Wysoka jakość produktów z Polski

Uszyte w Polsce

Produkty wysokiej jakości - Made in Poland